Site Üyelerinin Hobileri Nelerdir?

Forumda olmayan konular hakkındaki düşüncelerinizi yazıp ekleyebilirsiniz.
# note : you may change(600px) to whatever you want
Ümit Ferahzade
İletişim:

Site Üyelerinin Hobileri Nelerdir?

Mesaj gönderen Ümit Ferahzade »

Hobi, ünsiyet kurmak için iyi bir alandır. Ben de sizin hobilerinizi merak ediyorum. Bu arada kendi hobilerimden de bahsetmek isterim.

Sıkı bir güvercin besleme kültürüm vardır. http://www.güvercinbirligi.com kaynak sitesinde moderatör olarak da görevliyimdir. Türkiye'de bulunan değerli bir güvercin ırkını çorum çıplağını bunun yanısıra başka ırkları da beslerim.

Sable Alman kurdum var. 1 yaşında dişi onunla ilgileniyorum yakında bir damat alacam. Meşguliyetim iki kat artacak......

Bir ara ebru sanatına merak saldım kursunu bitirdim. vakit bulursam ebru sanatıyla da ilgileneceğim. Şimdilik kanatlılarla ilgileniyorum vaktimi epeyce alıyorlar zaten ebru yapmak için de uygun ortamım yok. Malum ebruyla uğraşmak için müstakil bir mekan gereklidir. Evim oldukça küçük ve ancak aileme yetiyor. Bahçesinde de kuşlar ve köpekler.....derken olmuyor..... Erteledik bu merakı..........

Bilgisayar merakımı da bunların yanına eklemek isterim. Yaklaşık 2 yıldır aralıksız bilgisayar ile uğraşıyorum. Siteler, forumlar derken neredeyse kendi sitemi kendim yapacak hale geldim.

Şimdilik bunlarla yetiniyorum......

Hakan AKKAYA
İletişim:

Mesaj gönderen Hakan AKKAYA »

bravo iskenaf

çok çok tebrik ediyorum gayet sosyal
hobiler güvercin kurt hayvan sevgisi mükemmel

başarılar temennisiyle

Hakan AKKAYA
İletişim:

Mesaj gönderen Hakan AKKAYA »

bizim hobimiz ankaragücü dünyamız ankaragücü
varsa yoksa ANKARAGÜCÜMÜZ

SAYGILAR BÜTÜN ÇİNGİT HALKINA

muchki

Mesaj gönderen muchki »

Benim de hobilerim var :))) Başta halkoyunları. Çocukluğumun yanısıra 7 yıldır sürekli oynuyorum bir dernekte. Neredeyse vazgeçilmez hale geldi. Hem kültürümüz açısından çok güzel hem de yurtdışı seyahatlerinin olması benim ikinci hobim haline gelen gezi için çok iyi bir fırsat. Anlaşılacağı gibi ikinci hobim gezi. Elimde olsa dünyanın heryerini görmek istiyorum. Eski ev merakım var. Özellikle taş evler ve cumbalı evler. İstanbul'da bulunan hemen hemen bütün eski evleri gördüm dersem abartmış olmam. Sanırım en güzel taş evler Milas ve Ayvalık'ta var.

tevrat

Ülker Hobi mi?

Mesaj gönderen tevrat »

Bizim başlıca hobimiz aslan kamçılamak desekte şaka tabi. Spor,internet ,haberler,çarşamba sohbetleri,boğazda gemiyle gezmek,müzik dinlemek,derede yüzüp güneşlenip yatmak,Homicaakta tavuk şiş ve çay içmek, köyde kar yağarken sobanın yanında ısınıp çay ve kestane yemek vs...
Ne kadar şükretsek azdır. Ne kadar hobimiz varmış meğer mutlu olmak için....